reklama top
prahazijehudbou 728x90

Svatý parking nedaleko Stínadel! Do toho výklenku zajet, to musí být řehole. Chcete taky takhle parkovat v centru? Musíte jít stejnou cestou jako šéf František. Buď jako František! Amen!

Toto téma patří do sekce fórků z pražských ulic. V diskuzi na facebooku Praha číslo 1 se u této fotky řešilo, jestli to auto není Losny nebo Mažňáka. Někdo by tam raději vysázel kytky a nasadil chráněného broučka, aby byl v diskuzích na sociálních sítích klid. Všechno vedle. Naši investigativci vypátrali, že toto parkoviště, které se nachází u kostela svaté Anny (Zlatá ulice), funguje už několik let. Pozemek patří ke kostelu a auto na fotce je služební některého z řeholníků.

Teď už je jen otázkou času, kdy ho objeví vykukové, kteří nechtějí za parkování platit a tohle místo nezačnou využívat. Měšťáci pravděpodobně nebudou vědět, zdali auto skutečně ke kostelu patří a odtahovka se do úzké uličky nevejde.

Takže náš bulvární článek končíme slovy: Buď jako František! Vykašli se na zlost a rozdávej spíš radost!

A budete-li se chtít podívat na různá zajímavá místa po Praze, sledujte naše kamarády z projektu Špacír po Praze. Snad už za pár týdnů budeme moci někam vyrazit. A třeba u kostela svaté Anny u tohoto skvělého gotického parkovacího boxu zastavíme.

reklama bottom
primestske letni tabory vystaviste 728x90