No menu items!
Pátek, 24 května, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Inzerce

Informace o inzerci

Na facebooku jsme od 8. května 2010! Spustili jsme vlastní web! Líbí se vám? Spolupracujte s námi!

Typ spolupráce vymyslíme společně přímo na míru podle vaší cílové skupiny a vašich požadavků. Jsme otevřeni různým formám spolupráce od klasických reklamních bannerů a PR článků a soutěží. Dokážeme spolu s vámi a vaší firmou vymyslet i unikátní virální obsah – guerillu. Ta se může na webu a facebooku tvářit jako tradiční obsah.

Návštěvnost a čtenost

Magazín prahazdarma.cz roste! Od roku 2010 máme facebookovou stránku, která měla ke konci února přes 33 000 fanoušků, přes 34 000 ji sleduje. Pro získávání návštěvnosti využíváme různé marketingové kanály, zejména vyhledávače, sociální sítě, ppc reklamy a další menší zdroje návštěvnosti. Naše příspěvky a články mají velmi vysokou míru engagementu.

Naše cílová skupina

Nejčastějšími čtenáři webu prahazdarma.cz jsou mladí lidé ve věku od 18 do 35 let z Prahy a okolí. Většina našich čtenářů má středoškolské a vysokoškolské vzdělání. Našim čtenářům přinášíme téměř denně zajímavosti a neznámé příběhy z Prahy, aktuální dění z města – kauzy a problémy, architekturu, moderní technologie, podnikání, cestování, life style. Bavíme je nejrůznějšími vtípky, které se našeho města týkají. Třeba, když prasklo na Žižkově potrubí, přinesli jsme zprávu, že na Žižkově bylo objeveno termální vřídlo a ohlásili jsme vznik Koněvových Varů. V listopadu jsme naše čtenáře vyzvali okřídleným sloganem „Sdílejte to než to smažou“, aby informovali i ostatní o tom, že Česko zavalilo enormní množství listí.

O nás

Partička kámošů z Prahy vybírá ty nejlepší akce zdarma a zajímavosti z města! Hledáme fenomény a témata, o nichž se mluví nebo mluvit bude.

Napište nám na info_at_prahazdarma.cz pro více informací.

Těšíme se na spolupráci
Tým prahazdarma.cz

Bannery

Backround banner

  • https://prahazdarma.cz/wp-content/uploads/praha-scaled.jpg
  • backround full banner = 2560 x 1600 px
  • backround half banner = 1280 x 1600 px

Square banner

  • 300 x 250 px

Large rectangle banner

  • 728 x 90 px

Email:

info_at_prahazdarma.cz

LGO SQ blackb