reklama top
prahazijehudbou 728x90

Nejvýše v centru Prahy. Taková bude panoramatická terasa na střeše OD Máj. Nově otevřené 8. a 9. patro nabídne úchvatnou rooftop restauraci a bar Fly Vista.

Máj Národní, moderní centrum zábavy, her a zážitků, se Pražanům a návštěvníkům metropole otevře už 24. června. Každé z devíti pater v Máji Národní bude specifické, originální, zábavné a v mnoha ohledech unikátní. Pomyslnou korunkou jedinečného konceptu je rooftop restaurace a bar Fly Vista v 8. patře a v 9. patře – 40 metrů nad zemí – nejvýše položená panoramatická terasa v centru Prahy s unikátním 360stupňovým výhledem. Právě z tohoto místa se otevírají nejpůsobivější panoramata, jaká lze v Praze spatřit.

Opravený Máj přitáhl motýli

„Vyhlídková terasa neuvěřitelným způsobem pomohla akcelerovat celý projekt. Výhled ze střechy byl rozhodujícím impulsem ke změně původního konceptu, který počítal ve spodních patrech s obchodním domem a v dalších prostorech s kancelářemi. Všichni, kdo zatím terasu navštívili, se shodli, že nic podobného v Praze neviděli. Ocitnete se na nejvyšší střeše v Praze 1. Jediná vyšší střecha, ale nepřístupná, je asi 100 metrů vzdálený kostel Panny Marie Sněžné. U nás se můžete těšit na rozlehlou střechu, ze které je dechberoucí výhled,“ říká Martin Klán, člen správní rady developerské společnosti AMADEUS Real Estate, která ikonickou budovu bývalého obchodního domu Máj od roku 2019 vlastní.

Praha tak bude mít další zajímavé místo. Jiným, o dost kontroverznějším, je „levitující kvádr“ v Revoluční ulici. Ta zdvihla velkou vlnu zájmu. Psali jsme v článku Revoluční 30. Dům s levitujícím kvádrem. Samozřejmě největší rozruch v souvislosti s rekonstrukcí obchodního domu Máj vzbudila instalace obřích motýlů Davida Černého. Psali jsme v článku Motýli provokatéři na Národce.

-mag-

reklama bottom
primestske letni tabory vystaviste 728x90