reklama top
prahazijehudbou 728x90

Novým provozovatelem legendární hospůdky na Vyšehradě bude Přístav 18600, který už několik let funguje v Karlíně. Jeden čas otevřeli i další fajn bar Long Island Libeň. Tam se dalo dostat i na lodi.


Kultovní hospůdka s názvem Na Hradbách s krásnou zahrádkou v prostoru bastionu XXXIV dostane novou a zřejmě živější tvář, tak jak to známe v Karlíně.

Provozovatelé v nejbližší době představí celý koncept. Podle nich by se ale neměl příliš lišit od toho karlínského. Návštěvníci se tak mohou těšit na pohodový bar s velkou zahrádkou, okolí doplní nejrůznější umělecké instalace, na programu by mělo být letní kino, divadlo, koncerty a další výstavy. „Prostory přebíráme v březnu. Rádi bychom otevřeli se začátkem letní sezóny v průběhu dubna. Před podzimem plánujeme rekonstrukci vnitřních prostor, které by měly být hotové pro zimní sezónu,“ říká za tým provozovatelů karlínského Přístavu 18600 Jan Špinka.

Připomíná, že chtějí prostor v dalších letech společně s NKP Vyšehrad obnovovat venkovní prostory bastionu a dojde k celokové revitalizaci zeleně. Zároveň chtějí udržet jedinečný prostor s atmosférou.


-mag-

reklama bottom
primestske letni tabory vystaviste 728x90