reklama top

Vypadá to, že náměstek pro dopravu Adam Scheinherr, který je kritizován za špatnou koordinaci oprav pražských ulic, má eso v rukávu. Nejspíš kritikům vypálí rybník. Pomohou mu k tomu i řidiči. Ani po dvou týdnech se totiž avizované horor nebo peklo na Barrandově nekoná.

Vidíte kolony aut? Třeba na frekventované Liberecké ulici, která je součástí Městského okruhu? Nebo o kousek níže v ulici V Holešovičkách? Nebo v dalších ulicích? Tyto kolony se tam tvořily ještě před rekonstrukcí Barrandovského mostu. O ní se v médiích mluvilo jako o dopravním peklu. Podle Scheinherra dělníci už odfrézovali vozovku, zbourali rampu ze Strakonické ulice. Připomíná také, že tříleté přípravy nesou svoje ovoce, ale nelze nic podcenit, protože v následujících týdnech se doprava zhustí. Pražáci budou odjíždět na dovolené. Zajímavostí je, že téma oprav Barrandovského mostu už nezajímají média tolik jako před 14 dny. Server prahazdarma.cz i nadále opravy sleduje.

Zatím to vypadá, že Scheinherrovi jeho plán vychází. To by mohl být i plusový bod před podzimními komunálními volbami. Je nutné podotknout, že oprava mostu v dezolátním stavu byla médii politickou sebevraždou. Málokterý politik by měl koule na to, aby tak zásadní opravu spustil před volbami.

-an-

reklama bottom