reklama top
prahazijehudbou 728x90

Stavba Štvanické lávky míří do finále! Stavaři tam položili posledních osm betonových dílů z ultravysokohodnotného betonu.
Teď už zbývají hlavně dokončovací práce, úprava okolí a čištění.

Stavba Štvanické lávky, která propojí Holešovice s Karlínem, sice nabrala mírné zpoždění kvůli složitému geologickému terénu, nicméně do léta by se měla otevřít. Aspoň to slibuje náměstek pro dopravu Zdeněk Hřib. Ten dostal od svých kritiků za svoje fotky přímo ze stavby trochu záhlavec. Podle kritiků se prý moc chlubí prací dělníků, on sám totiž žádnej betonek nepoložil…

No, my bychom mu to odpustili, mluví celkově za město. Nebo snad je to opravdu #nudnýkariérista a #chlubnýpyšník, jak ho kritici nazvali? Připomeňme, že Zdeněk Hřib má vytuněné PR. Už jako primátor zaplavil svoje sociální sítě fotkami z různých míst v Praze. O jeho marketingu také v prosinci 2021, kdy byl ještě primátorem, psal deník Metro v článku Primátor Hřib rád pózuje. Na saních i bos, s labutí i u stanu. Podle marketingových odborníků je ale třeba si pro politické body dojít. Proto je Hřib na sociálních sítích tak aktivní.

-mag-

reklama bottom
primestske letni tabory vystaviste 728x90