reklama top
prahazijehudbou 728x90

Z důvodu přepravy účastníků akcí v rámci předsednictví EU bude v období od 10. do 15. 7. v průběhu dne docházet k uzavření expresního parkoviště před odletovou halou Terminálu 2.

Letiště Praha žádá cestující, aby využili parkoviště PB Economy před příletovou halou Terminálu 2 a expresní parkoviště před Terminálem 1. „Doporučujeme sledovat dopravní navigaci při příjezdu na letiště. Na všech těchto parkovištích bude platit režim 15 minut zdarma. Při příletu na terminál 2 doporučujeme cestujícím sledovat navigaci u východů z příletové haly nebo se informovat u informačních přepážek,“ říká Jakub Puchalský, člen představenstva Letiště Praha.

Policie bude asistovat u vjezdu na estakádu a na křižovatce Schengenská / Aviatická. V terénu na parkovištích bude zvýšený počet asistentů parkování, kteří budou cestujícím pomáhat s navigací. Veškeré informace jsou také na webových stránkách Letiště Praha. Další provozní informace, rady a tipy ZDE. Další aktuální informace naleznete také na Twitteru Letiště Praha @PragueAirport.

-red-

reklama bottom
primestske letni tabory vystaviste 728x90