reklama top
prahazijehudbou 728x90

Letiště Praha ve spolupráci s hercem a režisérem Vojtou Kotkem připravilo projekt na podporu letištních profesí. Seriál s názvem „Náborec“ představuje celou škálu profesí, které si Vojta vyzkoušel na vlastní kůži. Navštívil specializovaná pracoviště, jako je hasičský záchranný sbor, bezpečností kontrola, údržba ploch, odbavení letadel nebo ostraha letiště.


„S natáčením seriálu o letištních profesích jsem souhlasil hned, jak jsem nabídku dostal. Podívat se do zákulisí letiště, vyzkoušet si profese, které člověk jako cestující vlastně ani nezná, to hned tak nezažijete… A bylo to velké dobrodružství a já musím před všemi zaměstnanci letiště smeknout, protože ani jedno z těch povolání není právě jednoduché. Navíc letiště funguje jako organismus, jedna složka je závislá na druhé, všechno musí běžet jako na drátkách, aby letadla a cestující mohli v klidu lítat,“ říká Vojta.
Pětidílný seroš bude k vidění na YT kanálu Prague Airport – Letiště Praha.


V první díle si Vojta vyzkoušel, jak kompletně odbavit letadlo před odletem, kde ho bude provázet Klára z pozice Supervizor Ramp Control. První díl je zde:

reklama bottom
primestske letni tabory vystaviste 728x90