reklama top
prahazijehudbou 728x90

Další budova na Výstavišti se po důstojné rekonstrukci otevírá veřejnosti. Citlivě opravená budova s moderním zázemí nabídne reprezentativní prostory pro konference, výstavy, módní přehlídky, komorní koncerty a další kulturní akce nebo společenská a obchodní setkání.

Jedna z nejstarších staveb na Výstavišti byla původně vystavěna jako restaurace v rámci Jubilejní zemské výstavy v roce 1891. Od druhé poloviny 20. století ale chátrala a nikdo jí nechtěl věnovat patřičnou pozornost.


Dosluhující náměstek primátora přes finance Pavel Vyhnánek je jednou z hlavních postav, který se rozhodl vdechnout Výstavišti nový život, obnovit jeho dřívější krásu a areál opět navrátit lidem. Společně s týmem Výstaviště Praha rozjeli sérii oprav a rekonstrukcí: kromě revitalizace dolní části Výstaviště s venkovními sportovišti, sousední budovy s restaurací Pražan a Křižíkových pavilonů se k nim v nejbližších letech přidá i právě rekonstruované divadlo Spirála, Lapidárium a především symbol celého Výstaviště – Průmyslový palác.

-jah-

reklama bottom
primestske letni tabory vystaviste 728x90