reklama top
prahazijehudbou 728x90

Náš reportér a kamarád Libeňský mourek přinesl šokující zprávu.

Napětí ve vltavském meandru mezi Prahou 8 a Prahou 7 se od zveřejnění plánu na okupaci Holešovic dále stupňuje. Nejnovější incident nastal, když se bezemisní udržitelné holešovické loďstvo pokusilo proniknout do Libeňského přístavu. Naštěstí byl konvoj odhalen hned při ústí Vltavy předsunutou hlídkou nutrií, která spustila poplach

Z doku libeňské flotily vyplul křižník Rokytka, který několik nepřátelských lodí potopil zásahem z děl a ostatní zahnal zpět na protější břeh. Při tom naše vlajková loď sama utrpěla několik zásahů pádlem. Žádáme všechny uvědomělé občany při procházkách v parku a při krmení nutrií, aby bedlivě sledovali dění na vltavské hladině!

Libeňský křižník Rokytka řídí jen a pouze kapitán novinář Milan Rokytka! Své kapitánské umění nacvičoval u Miloše v roce 2018 na jedné předvolební akci. Zvládl vlát, udržet se u piva a taky dělat na podiu mrtvýho brouka!

INFO:
Naše rubrika Bláznivej kačer přináší fiktivní zprávy, které se v žádném ohledu nezakládají na pravdě. Informace, myšlenky a další duševní díla zde zveřejněná jsou pouze smyšlenou představou. Veškeré zde uváděné výroky a popisované události jsou smyšlené. Rubrika je tvořena za účelem zábavy jako satira nebo recese.

reklama bottom
primestske letni tabory vystaviste 728x90