reklama top
prahazijehudbou 728x90

Špatná zpráva se během pár minut proměnila v tu dobrou. Zloději číhali u fronty před Komerční bankou na někoho koho by mohli okrást. Lidé ve frontě totiž byli bývalými klienty Sberbank a přišli si do Komerčky pro své úspory.

Dnes si opět mohou klienti Sberbank vybírat peníze a toho okamžitě využili zloději. Okradli seniora, kterého si po výběru v bance vytipovali a ten pak přišel o značnou částku peněz. Případ se stal v Platnéřské ulici

Jednaosmdesátiletý muž si šel do banky na Václavském náměstí vybrat větší hotovost, kde si ho s největší pravděpodobností vyhlídka dvojce mužů. Ta ho sledovala až do Platnéřské ulice v Praze 1, kde ho jeden z podezřelých postříkal barvou a druhý nabídnul seniorovi pomoc s otřením barvy. Přitom mu odcizili tašku, ve které měl uloženou finanční hotovost.

Celý případ policisté v současné době prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu krádež, za což v případě dopadení a odsouzení hrozí až pětiletý pobyt za mřížemi.

Kriminalisté z Prahy našli podezřelé z krádeže na kamerách a poslali jejich fotky všem kolegům v terénu. Jedna z hlídek v centru je díky tomu poznala a oba zadržela. Podle policie měli cizinci u sebe měli i větší obnos peněz. Zřejmě dnes nekradli poprvé.

Zdroj: Týdeník policie. -red-

reklama bottom
primestske letni tabory vystaviste 728x90