reklama top
prahazijehudbou 728x90

Darovat filmové zážitky. Původní česká online videopůjčovna Aerovod nabízí přes 400 pečlivě vybraných snímků – oscarové vítěze, ceněné evropské filmy, českou klasiku i atraktivní dokumenty, které si diváci mohou užít z pohodlí domova. Darovat lze měsíční (150 Kč) nebo roční (1650 Kč) předplatné i stažení či přehrání konkrétního filmu.

Předplatné Aerovodu je ideálním dárkem pro filmové fanoušky, který lze navíc pořídit pár kliky z pohodlí domova – odpadá tedy nutnost vyrážet do obchodu či čekat na kurýra. Po zakoupení předplatného na stránce daruj předplatné se kupujícímu vygeneruje voucher, který pak může obdarovanému poslat nebo vytisknout a předat fyzicky.

Obdarovaný může předplatné okamžitě začít využívat – pro rodinnou vánoční pohodu je na Aerovodu nachystaná speciální kolekce vánočních snímků. V ní diváci najdou například ceněné pohádky (Hodinářův učeň, Přání k mání), animované snímky (Píseň moře, Lichožrouti, Mirai: Dívka z budoucnosti, Až na severní pól), rodinné filmy (Earth: Den na zázračné planetě, Planeta Česko) i oblíbené komedie (Tenkrát podruhé, Zelená kniha, Palm Springs, Divoké historky, Dokud nás svatba nerozdělí).

Aerovod patří do rodiny kin Aero, Bio Oko a Světozor, Univerzitního kina Scala, Bia Central a distribuční společnosti Aerofilms.

Předplatné Aerovodu:
– pořídíte jednoduše a rychle online
– přináší kvalitní filmové zážitky legálně
– si obdarovaný může užít kdykoliv z pohodlí domova
– je dárek od malé české firmy
– je ideálním dárkem na poslední chvíli

reklama bottom
primestske letni tabory vystaviste 728x90