reklama top
prahazijehudbou 728x90

Českým internetem se šíří další otřesná zpráva. Už nestačí, že Ukrajinci mají značkové oblečení a nejnovější mobily! Že nám, Čechům, budou brát práci! Teď mají jejich děti možnost chodit zadarmo do zoo. A tam se stala strašná věc! Pavilony oblíbených zvířat jsou pryč! ZDÍLEJTE TO NEŠ TO ZMAŽOU!

Naše investigativní oddělení Bláznivej kačer si všimlo, že se zvedla další vlna nevole. Češi křičí. Nestačí, že uprchlíci z Ukrajiny mají značkové oblečení a nejnovější mobily. Teď ještě ukrajinské děti vykoukaly v pražské zoo ta nejlepší zvířata a na nebohé české děti zbyly už jen ta nezajímavá nebo nemocná. Na tuto skutečnost poslední dobou upozorňuje stále více a více návštěvníků zoo, ale i lidí, kteří v zoo vůbec nikdy nebyli.

„Přijeli jsme s dětma do zoo. Děti se těšily na šimpanze a na kočkovité šelmy. U vstupu jsme zaplatili na rozdíl od Ukrajinců plnou cenu, protože na nás vláda kašle, a se skřípáním zubů jsme vešli do areálu. Jaké bylo naše překvapení, když jsme za celou dobu v areálu zoo narazili pouze na kozy, nějaké ptáky a jednu nemocnou lamu. Zbylá zvířata byla již vykoukaná od Ukrajinců,“ postěžoval si pan Jaromír z Kolína, který válku na Ukrajině sice odsuzuje, ale nelíbí se mu, jak jsou u nás Ukrajinci protežováni.

Podle očitých svědků jsou ta nejlepší zvířata Ukrajinci nejen okoukaná, ale ukrajinské děti oproti těm našim mají přístup do pavilonů, kde zoo chová ty největší zvířecí poklady. „Mohu potvrdit, že například nosorožci nebo gorily jevily veliké příznaky vykoukanosti ze stran ukrajinských návštěvníků. Proto jsme se raději rozhodli je na chvíli stáhnout do vnitřních výběhů, které nejsou zpřístupněny veřejnosti. V těchto prostorách se zvířata zotavují z vykoukání. Kdy proběhne jejich návrat do venkovních výběhů, zatím nejsme schopni určit,“ potvrdil zaměstnanec pražské zoo, který si nepřál být jmenován.

„Zatímco naše děti posmutně sledovaly, jak ve výběhu umírá opelichaná lama stářím, ukrajinské děti se mohly kochat opicemi, slony a bůhví čím ještě. Je tohle fér?“ ptal se pan Jaromír.

O příšerné zprávě psal také Reflex.cz, jehož investigativnímu oddělení Divokej kačer (název jejich oddělení od toho našeho je zcela náhodný – pozn. aut.), se ale nepodařilo zjistit, jestli jsou v zoo ke koukání alespoň méně populární zvířata jako hyeny nebo holubi.

Příspěvek dorazil také na FB stránku TOP hlášky Zemanovců. Kde jeden z uživatelů ostatní vyzval: A já, milí spoluvlastenci, se vás ptám, jak daleko ještě tohle necháme zajít???!!! Přestaňte být ovce, a začněte být aspoň LVI, když už ne MEDVĚDI!!!

INFO:
Naše rubrika Bláznivej kačer přináší fiktivní zprávy, které se často v žádném ohledu nezakládají na pravdě. Rubrika Bláznivej kačer je tvořena za účelem zábavy jako satira nebo recese. Tento článek ale vyšel z informací, které byly uvedeny na Facebooku. Považujeme je za fake news.

-red-

reklama bottom
primestske letni tabory vystaviste 728x90