reklama top
prahazijehudbou 728x90

Pokora, omluva a poděkování. To čiší z příspěvku legendárního hokejisty, který popsal okolnosti jeho dnešní nehody na Smíchově. Se svým elektrickým vozem KIA boural. Střetl se s tramvají.

„Byla to moje chyba,“ napsal na svůj facebook hokejová legenda. „Na Plzeňské jsem se snažil přejet z jednoho směru do druhého. Kontroloval jsem si tu druhou stranu a ve vhodnou chvíli jsem do ní najel. Byl ale velký provoz a v tom jsem nestihl zareagovat na tramvaj, která jela velkou rychlostí ve stejném směru jako já. Všiml jsem si ji půl metru přede mnou, na poslední chvíli. Myslel jsem si, že je to můj konec. Vždy jsem věřil, že vyšší moc má nade mnou ochranou ruku a dnes jsem se o tom znovu přesvědčil. Díky Bohu! A také mě překvapila a vlastně i zachránila moje KIA, ze které jsem i přes to, jak to hrozivě vypadalo, vylezl bez zranění. Co je ale nejdůležitější, že se cestujícím v tramvaji nic nestalo. Tímto bych tuto smutnou událost zakončil. A děkuji všem za pochopení a také za pomoc těm, kteří na místě zasahovali,“ napsal na svém facebooku.

Pod jeho příspěvkem se strhly pochvaly od jeho fanoušků. „Přiznat chybu jako frajer. Jardo, Vy jste prostě ikona,“ napsal Lukáš Materanka.

„A tramvaják bude až do konce svého života vnoučatům vyprávět, že převálcoval slavného Jardu! Kéž by všechny bouračky končili jenom takhle,“ směje se Daniel Setunský

Pochopitelně si diskutující utahovali také z Dády Patrasové, která bourala v pondělí. Podle svědků a médií byla opilá. „Jardo, kdo mohl čekat, že Dáda teď jezdí tramvají. Nebyla to tvoje chyba!“ tvrdí Aleš Chlada a přidává koláž, jak Dáda sedí v kabině řidiče tramvaje.

Redakce prahazdarma.cz může označit toto místo za poměrně nebezpečné. Stačí, aby řidičům svítilo do zrcátka slunce a byl trochu divočejší provoz a problém je na místě. Před několika dny se tam stala podobná nehoda.

-mag-

reklama bottom
primestske letni tabory vystaviste 728x90