reklama top

Chtěli jsme vám ukázat, jaký je dopravní masakr je v centru města. Protože páteček a k tomu část Smetanova nábřeží uzavřený a závod veteránů. Ale tohle nám přišlo zajímavější.

Během cesty jsme si u Karlových lázní všimli dvojice, která táhla pianino. Na Smetanově nábřeží od policajtů dostali radu, aby použili chodník, protože lehce zdržují dopravu.

To jsme netušili, kam míří. Padalo slovo “Anděl”. Anděl? To je přísný! Takovou dálku! To jsme ale netušili, odkud jdou. Dostali se až za Quadrio ke Kafkovi od Davida Černého.

Při prvním tónu je lustrovala tamní ochranka. Neměli ke svému hraní žádný papír. Po chvilce fajn chlap z ochranky zjistil, že všechno je ok, povolení mají. Pán hrál úžasně ale po 10 minutách to zabalil. Hodili jsme s nimi small talk. Dozvěděli jsme se, že pianino táhnou po ulicích až z Ládví. Tam někde prý bydlí. Skvělý koncert s hlavou Kafky po chvíli skončil. Vzdávají to, protože jim lidi nic neházeli. Tak na to kašlou a jedou na Můstek.

Pochválili jsme jim tu snahu, byli milí. Paní si s úsměvem postěžovala na nohy, šla v pantoflíčcích. Prý jestli nevíme o nějakým podnájmu. Nevíme, ale přispěli jsme jim aspoň všema drobnými, který jsme v kapsách našli.


Skvělý! Tyhle příběhy z ulice, když máme chvíli čas, rádi chytáme. Jestli tohle je pravda, zřejmě je, proč by si to blbě vymýšleli, tak to je teda mazec! Tak hodně štěstí, a to i při cestě zpět, na Ládví. Tvl. 😀

reklama bottom