reklama top
prahazijehudbou 728x90

Zamilované iniciály vyřezané v kůře stromu, cukrová poleva na perníkovém srdci nebo věnování v oblíbené knize. Křišťálová abeceda od Rücklu navazuje na tuto láskyplnou tradici uchovávání vzácných okamžiků a dává vám nástroj k vyjádření se zcela novým jazykem. Hrajte si, kombinujte barvy i písmena a napište to, co máte na srdci.

Ke dvěma dosavadním barevným variantám kolekce ABC – ikonické růžové a průzračně čiré nově přibývá také modrá. Kolekci tvořenou všemi písmeny abecedy, vykřičníkem a otazníkem doplňuje také populární sklenice s broušeným srdcem. Všechny skleničky můžete libovolně kombinovat a vytvořit si tak svou osobní sbírku Rückl.

Každá sklenička ve sklárně Rückl, kterou řídí věhlasný sklář, sochař a pedagog Rony Plesl, projde rukama desítek řemeslníků. Od ručního foukání do dřevěné formy až po ruční broušení písmen je každé sklenici věnována opravdu speciální péče. I díky tomu se vždy jedná o skutečné originály.

Rodinná sklárna Rückl, která se nachází jen pár kilometrů za hranicemi Prahy, je synonymem prvotřídního broušeného křišťálu od roku 1846. Tradice tavení skla se však v rodině předává z generace na generaci již po tři sta let. Sklárna Rückl z Nižboru je věhlasná svými ručně foukanými a ručně broušenými produkty – a to jak v tradičním provedení, tak v moderním designu.

 

reklama bottom
primestske letni tabory vystaviste 728x90