reklama top
prahazijehudbou 728x90

Diváci videoportálu Televizeseznam.cz se mohou od 2. března těšit na nový komediální seriál Hotel Kokořín s Jirkou Mádlem a Pavlou Tomicovou v hlavní roli.

„Jsme autoři celého konceptu, který je experimentální, zábavný a jedinečný. Seriál vznikne během pěti dní, na napsání a natočení každého dílu je vyčleněných pouhých 24 hodin. Je to výzva. Nejen pro Jirku Mádla, který bude autorem scénáře, ale pro nás všechny,“ říká Jan Dufek, režisér projektu. Producent Michal Deus dodává: „Je to vlastně reality show v přímém přenosu, protože scénář vznikne vždy večer před natáčením a během dalšího dne se musí vše připravit a natočit.“

Seriál bude vytvořený ve dvou verzích – jedna bude čistě příběhová, druhá bude kombinací seriálu a dokumentu. Ten ukáže, jak příběh vzniká, jak se vymýšlí, natáčí a stříhá. Scénář k dokumentární části se tak bude psát vlastně sám.

O čem seriál bude?
Tvůrci minisérie Hotel Kokořín mají sice jasnou ideu o unikátním projektu, mají vybrané lokace, samotný příběh ale konkrétní linii nemá. „To je na tom celém nejvíce vzrušující. Scénář začnu psát, až dostanu pokyn. Pořád ani nevím kolik přesně budu mít na psaní času. Beru to jako obrovskou scenáristickou výzvu,“ uvádí Jiří Mádl.

reklama bottom
primestske letni tabory vystaviste 728x90