reklama top
prahazijehudbou 728x90

Má nominace na Emmy i Grammy, hraje v seriálové sáze The Mandalorian a za sebou má role ve filmech po boku Hugha Jackmana, Kevina Costnera či Sandry Bullock. A především je jedním z globálně nejoblíbenějších standup komiků. Turné s jednoznačným jménem Bill Burr Live se zastaví v pražském Kongresovém centru už 4. září 2023. Vstupenky (990–1990 korun) budou v prodeji na webu fource.cz a portálech GoOut a Ticketmaster od pátku 26. května.

V nejčerstvějším standupu Bill Burr: Live at Red Rocks je jako obvykle nekompromisní a jde rovnou na věc: feminismus, covid, cancel culture… Nebojí se používat silná slova o tom, že věci nejsou černobílé a upozorňovat na ambivalenci našich rychlých odsudků. Slýcháte často slova o rozdělené společnosti? Burr se nebojí rozkrývat paradoxy takové nálepky a kromě jiného se nepřímo ptá: Mohl by nás nakonec spojit muž, který vystupuje v bavlněném tričku s kapucí?

Bill Burr je jedním z předních komiků své generace, jeho podcast Monday Morning patří k vůbec nejstahovanějším komediálním pocastům. Na sklonku loňského roku stihl navíc uvést nejen výše zmíněný standup, ale i animovaný film Leo, ve kterém v režii Adama Sandlera daboval jednu z postav. Jako režisér teď pracuje na filmu Old Dads, na jehož scénáři se rovněž podílel.

Za svou hereckou kariéru vděčí Vinci Gilliganovi, autorovi seriálu Perníkový táta, ve kterém si taky zahrál. Mezi jeho další kariérní milníky patří moderování Saturday Night Live (2020), pro Netflix napsal pět úspěšných řad animovaného seriálu F Is For Family. A teď znovu vyráží do Evropy, v Praze naváže na předchozí vyprodaná vystoupení.

-red-

reklama bottom
primestske letni tabory vystaviste 728x90