reklama top
prahazijehudbou 728x90

V bulvárních médiích se objevují zprávy o celosvětovém vzestupu nového prapodivného sexuálního fetiše. Lidé se převlékají do zvířecích kostýmů a při sexuálních hrátkách předstírají, že jsou zvířaty. Podobně vypadající skupina lidí se o víkendu objevila také ve Stromovce. Byli to snad ti lidé, co mají takovou sexuální úchylku?

Mladí lidé v kostýmech se sešli u Planetária, pár společných fotek pak udělali před Šlechtovkou. „Úchylka? Je to prostě hravost, a ne pro všechny je to nutně součást sexuality.
Někdo čumí na seriály, někdo chodí do přírody a někdo si hraje na zvířata/elfy/cokoli.
No a co,“ napsala na FB @Letenská parta Simona Krausová v diskuzi o tom, jestli se náhodou nejedná o lidi s bizarní sexuální úchylkou. Ne, nejedná. Je to opravdu taková nová zábava! Jedná se o „furríky“!

„Když se na to podívá absolutní laik, tak mu to může připadat jako kombinace pedofilie se zoofilií. Ale tak to skutečně není,“ vyvrátil pro Aktuálně.cz největší mýtus jeden z českých furríků Vladimír Bělohradský.

Fursuit je zvířecí kostým všeobecně používaný ve furry komunitě, což jsou fanoušci antropomorfních zvířat, tedy zvířat, která se chovají jako lidé. Jedná se často o šelmy, které jsou všeobecně oblíbenými zvířaty (liška, pes, vlk, lev, tygr, orel). Mezi furríky lze ale hledat i kterékoli jiné stvoření draky, plazy, žáby, ryby apod. Většina furries si Fursuity objednává od takzvaných Fursuit makerů a většinou se vyrábí z molitanu a kožešiny.

-mag-

reklama bottom
primestske letni tabory vystaviste 728x90