reklama top
prahazijehudbou 728x90

Dnešní auta vydrží ledacos. Důkazem je například auto zaparkované u stanice metra, které vydrželo nastartované deset hodin, od rána téměř do 18. hodiny. Navíc vydrželo i bez jakékoliv újmy, ač bylo celou tu dobu odemčené.

O spolehlivosti svého vozidla se přesvědčila řidička, která ho ráno v osm hodin zaparkovala poblíž zastávky metra Hloubětín. S hlavou plnou myšlenek na nový pracovní den pak odešla na metro. Předtím ale jaksi zapomněla vypnout zapalování a vozidlo uzamknout. Po sedmnácté hodině bylo stále brblající auto už podezřelé místnímu sousedovi, který zavolal na tísňovou linku 156. Lustrace, zjištění majitelky a telefonický kontakt. „Hlavně to neříkejte manželovi! Ten o mně pořád tvrdí, jak jsem hrozně roztržitá!“ řekla nám pak mimo záznam zapomnětlivá řidička.

Jak ve skutečnosti vypadala komunikace s manželem těžko říct, ale auto si krátce před osmnáctou hodinou přebral, zapalování vypnul a nakonec uzamkl právě on. Jeho komentář? „Že je manželka roztržitá, to už vím dávno. Že až takhle, je pro mě novinkou. Stejně ji mám rád. A taky jsem rád, že nám s autem nikdo neodjel.“

reklama bottom
primestske letni tabory vystaviste 728x90