reklama top
prahazijehudbou 728x90

Jeden z nejznámější pražských klubů slaví 30 let. Vzhledem k tomu, že kultura je ochromena pandemií covidu-19, musejí být kulturní instituce zavřené. Klub Rock Café proto přichystal speciální akci – před jeho vchodem můžete zanechat vzkaz, dát si horkou čokoládu, kávu nebo svařák, který si pak lidé ale musejí odnést s sebou domů.


Srdcařské okénko se opět otevře 19. ledna. Tentokrát se za pípu postaví senátor Pavel Fischer, který se rozhodl podpořit organizaci Cesta domů, která poskytuje odborné služby umírajícím a jejich blízkým.

A jak to celé funguje? Vždy v určený den a čas vám vaši oblíbenci u Rock Café načepují pivo z minipivovaru do PET lahve s sebou, případně vám udělají kávu z pražírny doubleshot (za příplatek i do porcelánového hrnečku s logem klubu, který vám zůstane na památku). Třicet procent z tržby daného dne pak Rock Café věnuje na vybraný charitativní projekt.

„Touto cestou chceme také ve spolupráci s Budějovickým Budvarem podpořit minipivovary, které standardně máme na čepu, k dostání bude výhradně jejich pivo,“ říká produkční manažer Šimon Blaschko.

https://www.facebook.com/events/426474371834387

reklama bottom
primestske letni tabory vystaviste 728x90